Ranking najlepszych skrzyń ogrodowych 2015

Obecnie w Sieci powstaje wiele różnorodnych rankingów. Mając na myśli osoby noszące się z zamiarem zakupu skrzyni ogrodowej, sporządzony został poniższy ranking. Mamy nadzieję, że pomoże on państwu w wyborze najlepszej skrzyni ogrodowej, idealnie dopasowanej zarówno do potrzeb jak i możliwości finansowych przyszłych ogrodników.

Pozycją numer jeden w naszym rankingu jest skrzynia ogrodowa marki Eden Garden Bench jest świetnym przykładem zobrazowania zasady „2w1”. Skrzynia ta stanowi połączenie stylowego wyglądu z funkcjonalnością i jest jednocześnie ławką ogrodową. Wykonana z wysokiej jakości plastiku imitującego drewno jest przy tym łatwa w czyszczeniu. Niewielka pojemność, bo jedynie 265 l nie umniejsza jej walorów. Skrzynia Eden Garden Bench, posiada możliwość zainstalowania zamka, a także ma wbudowany schowek na poduszki. Jej wymiary to 60 cm x 140 cm x 84 cm. Jeśli chodzi o cenę, to biorąc pod uwagę, że jest ona zarówno ławką jak i skrzynią, cena nie jest zbyt wygórowana i wynosi 475 zł.9017137844_5a895d24bd_z

Numer dwa w rankingu skrzyń ogrodowych to skrzynia Keter – Store – It – Out – Arc. Estetyczna i funkcjonalna, o wymiarach 146 cm x 82 cm x 120 cm, świetnie wkomponuje się w otoczenie ogrodu. To skrzynia ogrodowa wykonana z wysokiej jakości plastiku, odpornego na działanie promieni UV czy wilgoci. Jej konstrukcja została dodatkowo wzmocniona stalą, co świadczy o wysokiej wytrzymałości skrzyni. Skrzynia ta jest też bardzo łatwa w montażu, zawiera jasną i czytelną instrukcję obsługi, więc nawet laik bez problemu będzie w stanie ją zamontować. Cena tej skrzyni to 499 zł.

Pozycja numer trzy, to skrzynia ogrodowa firmy Keter Borneo. To rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność jak i ładny wygląd. Wykonana z wysokiej jakości sztucznego materiału, odporna na wilgoć, świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Jej wymiary to 114cm x 59,5 cm x 54 cm. Nie jest więc duża, ale spokojnie pomieści podręczne narzędzia ogrodowe. Cena adekwatna do wymiarów i jakości, czyli 389 zł, nie jest wygórowana a ze względu na wytrzymałość materiału z którego skrzynia jest wykonana, to z pewnością bardzo opłacalna inwestycja.

Miejsce czwarte zajmuje, skrzynia ogrodowa Keter Hollywood. Skrzynia wykonana jest z materiału imitującego drewno, wodoodporna o pojemności 270 l. Stosunkowo niewielka, bowiem jej wymiary to 55 cm x 117,5 cm x 72 cm, spokojnie zmieści się zarówno w ogrodzie jak i na tarasie czy balkonie. Skrzynia Keter Hollywood sprawdzi się jako schowek na drobne narzędzia ogrodnicze a także akcesoria, zaś jej cena jest niewiarygodnie niska, bo wynosi jedynie 129 zł.

Ostatnie, piąte miejsce zajmuje skrzynia Keter Rockwood. Skrzynia o pojemności aż 570 litrów, stanowi idealne rozwiązanie jeśli chodzi o ogród i sprawdzi się też na tarasie czy balkonie. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, co zapobiega zamakaniu. Jej maksymalne obciążenie to aż 75 kilogramów, więc może pomieścić naprawdę dużo!wymiary skrzyni to 150 cm x 72 cm x 64 cm, zatem bez problemu zmieści się na balkonie czy tarasie. Skrzynia ogrodowa marki Keter nadaje się do przechowywania poduszek do mebli ogrodowych a także narzędzi ogrodowych czy zabawek. Cena, biorąc pod uwagę jakość skrzyni ogrodowej, jest relatywnie niska, albowiem wynosi ona 485 zł.

Marcelina
Marcelina
Mam na imię Marcelina, interesuje się szeroko rozumianą architekturą krajobrazu. Na blogu publikuję przydatne informacje dotyczące pielęgnacji przydomowych roślin. Jestem pasjonatką, która całe dnie spędza w ogrodzie.

Dodaj komentarz


*