Najlepsze skrzynie ogrodowe w 2015 roku

Dom z ogrodem to marzenie wielu ludzi. Myśląc o ogrodzie, nie możemy jednak zapominać o niezbędnych komponentach wiążących się z jego posiadaniem. Jednym z nich jest skrzynia ogrodowa. Jeśli chodzi o producentów skrzyń ogrodowych – jest ich kilka. Ważne jest jednak to, by skrzynia nie tylko ładnie wyglądała ale też była funkcjonalna. Poniżej przedstawione zostały najlepsze skrzynie ogrodowe w 2015 roku.

Jeśli szukacie skrzyni ogrodowej, będącej w stanie pomieścić naprawdę dużo, to firma Keter przygotowała dla Was funkcjonalne rozwiązanie. Skrzynia ogrodowa o której mowa, o pojemności aż 570 litrów, stanowi idealne rozwiązanie jeśli chodzi o ogród i sprawdzi się też na tarasie czy balkonie. Skrzynia wykonana jest z tworzywa sztucznego, co zapobiega zamakaniu. Jej maksymalne obciążenie to aż 75 kilogramów, więc może pomieścić naprawdę dużo! Jej wymiary to 150 cm x 72 cm x 64 cm, zatem bez problemu zmieści się na balkonie czy tarasie. Skrzynia ogrodowa marki Keter nadaje się do przechowywania poduszek do mebli ogrodowych a także narzędzi ogrodowych czy zabawek. Cena, biorąc pod uwagę jakość skrzyni ogrodowej, jest relatywnie niska, albowiem wynosi ona 479 zł.

Z kolei skrzynia Keter Borneo, nieco mniejsza jeśli chodzi o pojemność, natomiast nie mniej funkcjonalna to rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność jak i ładny wygląd. Wykonana z wyketter boxsokiej jakości sztucznego materiału, odporna na wilgoć, świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Jej wymiary to 114cm x 59,5 cm x 54 cm. Nie jest więc duża, ale spokojnie pomieści podręczne narzędzia ogrodowe. Cena adekwatna do wymiarów i jakości, czyli 389 zł, nie jest wygórowana a ze względu na wytrzymałość materiału, z którego skrzynia jest wykonana to z pewnością bardzo opłacalna inwestycja.

Kolejną pozycją wartą uwagi jest tutaj skrzynia ogrodowa Keter – Store – It – Out – Arc. Estetyczna i funkcjonalna, o wymiarach 146 cm x 82 cm x 120 cm, świetnie wkomponuje się w otoczenie ogrodu. To skrzynia ogrodowa wykonana z wysokiej jakości plastiku, odpornego na działanie promieni UV czy wilgoci. Konstrukcja skrzyni została dodatkowo wzmocniona stalą, co świadczy o wysokiej wytrzymałości skrzyni. Skrzynia ta jest też bardzo łatwa w montażu, zawiera jasną i czytelną instrukcję obsługi, więc nawet laik bez problemu będzie w stanie ją zamontować. Cena tej skrzyni to 499 zł.

Ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o skrzynie ogrodowe jest połączenie skrzyni i ławki ogrodowej. Skrzynia Eden Garden Bench jest tego świetnym przykładem. Skrzynia ta stanowi połączenie stylowego wyglądu z funkcjonalnością. Wykonana z wysokiej jakości plastiku imitującego drewno a jednocześnie łatwa w czyszczeniu, stanowi zobrazowanie zasady 2 w 1. Niewielka pojemność, bo jedynie 265 l nie umniejsza jej walorów. Skrzynia Eden Garden Bench, posiada możliwość zainstalowania zamka, a także ma wbudowany schowek na poduszki. Jej wymiary to 60 cm x 140 cm x 84 cm. Jeśli chodzi o cenę, to biorąc pod uwagę, że jest ona zarówno ławką jak i skrzynią, cena nie jest zbyt wygórowana i wynosi 475 zł.

Ostatnia skrzynia ogrodowa, warta uwagi to ponownie marka Keter i skrzynia Keter Hollywood. Skrzynia wykonana jest z materiału imitującego drewno, wodoodporna o pojemności 270 l. Stosunkowo niewielka, bowiem jej wymiary to 55 cm x 117,5 cm x 72 cm, spokojnie zmieści się zarówno w ogrodzie jak i na tarasie czy balkonie. Skrzynia Keter Hollywood sprawdzi się jako schowek na drobne narzędzia ogrodnicze a także akcesoria, zaś jej cena jest niewiarygodnie niska, bo wynosi jedynie 129 zł.

 

Marcelina
Marcelina
Mam na imię Marcelina, interesuje się szeroko rozumianą architekturą krajobrazu. Na blogu publikuję przydatne informacje dotyczące pielęgnacji przydomowych roślin. Jestem pasjonatką, która całe dnie spędza w ogrodzie.

Dodaj komentarz


*